Dětský nákup

Pro děti je za potřebí skutečně mnoho oblečení a vy byste chtěli svým dětem poskytnout to nejlepší? Chtěli bychom vám nabídnout věci z našeho sortimentu.


 Dětský nákup

I patice rozhoduje o Vaší volbě

970x250-6-1474365393.jpg

Pořád se mluví o úsporném osvětlení, tak je zapotřebí se do toho pustit také, nemyslíte? Jediné, co si pamatujete z řečí o úsporném osvětlení, je, že se jedná o drahou záležitost. To asi patříte k negativně smýšlejícím lidem, když Vám v paměti utkvělo pouze toto tvrzení. Škoda, že jste neposlouchal dál. Návratnost takové investice bude brzká a potom už začnete jen spořit, aniž byste musel soustavně zhasínat při každém sebemenším opuštění místnosti. Jděte a vyberte si zářivku do dílny. Při výběru se rozhodujte podle kelvinů, lumenů, krytí IP a patice G13 . I ta je důležitá, aby Vám světlo dobře sloužilo.

Teprve po vyzkoušení můžete soudit

S prvotní investicí máte pravdu, ale podívejte se na obal zdroje světla, který si chcete pořídit. Máte tam veškeré informace o tomto zdroji. Takže tam uvidíte výkon a životnost. Už jen tyto údaje Vás musí přesvědčit o Vaší správné volbě. Ve své dílně trávíte dostatek času, takže sám nakonec uvidíte, kolik elektrické energie Vám nová zářivka odebere. Sám uvidíte, zda takový zdroj světla se vyplatí ve své domácnosti instalovat.

I patice rozhoduje o Vaší volbě
4 (80%)1

Comments are closed.